Šiuo metu mūsų vykdomi projektai

Autorių Dr. Christian Duraffourd ir Dr. Jean-Claude Lapraz knygos

„Traité de Phytothérapie clinique“ vertimas iš prancūzų į lietuvių kalbą

Ši knyga – tai išsamus klinikinės fitoterapijos gidas, pristatantis integratyvų požiūrį į mediciną ir patirtimi pagrįstą vaistinių augalų naudojimą. Joje visų pirma pristatomi naudingųjų medžiagų išgavimo iš augalų būdai, skirtingos jų galeninės formos bei terapinio naudojimo galimybės.

Ši knyga pateikia svarbiausią informaciją apie individualizuotą mediciną ir klinikinę fitoterapiją, ir yra labai naudinga endobiogenikos principus taikantiems gydytojams kasdienėje praktikoje. Siekdami suteikti Lietuvos gydytojams, medicinos mokslų studentams ir rezidentams galimybę studijuoti šį veikalą, ėmėmės jo vertimo projekto.
Knygą lietuvių kalba planuojame išleisti 2018 m. rudenį.

knyga-traite-de-phytotherapie-clinique

Autoriaus Stephen Harrod Buhner knygos

„Healing Lyme” vertimas iš anglų į lietuvių kalbą

Pastaruosius dešimtmečius Lietuvoje stabiliai auga sergamumas erkių platinamos ligomis – tiek erkiniu encefalitu, tiek Laimo liga. Nuo pirmosios ligos galima pasiskiepyti, o nuo Laimo ligos skiepų nėra. Lietuva priklauso prie Laimo ligos židinių Europoje – apie tai įspėjami net į Lietuvą vykstantys užsieniečiai. Laiku pastebėjus ir pradėjus gydyti pirmoje stadijoje Laimo liga yra paprastai įveikiama tradiciniais gydymo metodais. Tačiau vis dar trūksta medicininės informacijos, kaip gydyti lėtinę šios ligos stadiją ir Borrelia burgdorferi bakterijos sukeliamas gretutines ligas.

Siekdami pateikti Lietuvos gydytojams naudingą informaciją šia tema, ėmėmės versti žinomo JAV fitoterapeuto Stephen Harrod Buhner knygą „Healing Lyme” į lietuvių kalbą.

Stephen Harrod Buhner (JAV) yra daug apdovanojimų pelnęs fitoterapeutas, psichoterapeutas, knygų apie fitoterapiją autorius, Schumacher koledžo (Didžioji Britanija) mokslinis bendradarbis. Jis parašė 21 knygą, tarp jų ir „Laimo ligos gydymas” (angl. Healing Lyme). Stephen Buhner daugiau nei 30 metų skaitė paskaitas apie vaistinius augalus JAV, Kanadoje ir Europoje. Sėkmingai gydydamas Laimo liga sergančius pacientus augaliniais vaistais, jis sukūrė augalinius protokolus, kad ir daugiau gydytojų, fitoterapeutų bei pacientų galėtų taikyti jo metodiką.

knyga-healing-lyme